Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი
