Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Search
ku: گەڕان

en: Name
ku: ناو
