Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Address
lv: Adrese

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Map
lv: Karte

en: Search Form
lv: Meklēšanas Forma
