Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Name
mn: Нэр
