Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Search
ru: Поиск

en: Name
ru: Название

en: Address
ru: Адрес

en: Search Results
ru: Результаты поиска

en: Map
ru: Карта

en: Search Form
ru: Форма поиска

en: Zoom Level
ru: Уровень масштаба

en: This is map that will be used to render the view.
ru: Карта, которая будет использоваться для визуализации представления.

en: No location found.
ru: Не найдено местоположений.
