Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: Address
sk: Adresa

en: Map
sk: Mapa
