Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Search
tr: Ara

en: Name
tr: İsim

en: Address
tr: Adres

en: Map
tr: Harita

en: Search Form
tr: Arama Formu
