Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Search
uk: Пошук

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Address
uk: Адреса

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Map
uk: Мапа

en: Tab Title
uk: Ім'я Закладки

en: Search Form
uk: Форма пошуку

en: Searching...
uk: Пошук...
