Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Name
vi: Tên

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Search Results
vi: Kết quả tìm
