Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Type
az: Növ

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Name
az: Ad

en: Map
az: Xəritə

en: Search Form
az: Axtarış forması
