Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: Name
be: Імя

en: Map
be: Мапа
