Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Map
gu: નકશો
