Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Search
is: Leit

en: Name
is: Nafn

en: Address
is: Heimilisfang

en: Search Results
is: Leitarniðurstöður
