Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: Name
oc: Nom

en: Address
oc: Adreça
