Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Search
pt: Buscar

en: Name
pt: Nome

en: Address
pt: Endereço

en: Search Results
pt: Resultados da Busca

en: Map
pt: Mapa

en: Tab Title
pt: Título da aba

en: Search Form
pt: Formulário de Busca

en: Search address
pt: Busca por endereço
