Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: Name
ro: Nume

en: Address
ro: Adresă

en: Map
ro: Hartă
