OpenLayers Plus (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Points
cs: Body

en: Fields
cs: Pole

en: Position
cs: Pozice

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole
