OpenLayers Plus (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Fields
az: Sahələr

en: Position
az: Vəzifə

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol
