OpenLayers Plus (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Position
bo: གནས་ས

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག
