OpenLayers Plus (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Points
et: Punktid

en: Fields
et: Väljad

en: Position
et: Asukoht

en: Fill opacity
et: Läbipaistvus

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak
