OpenLayers Plus (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Fields
lv: Lauki

en: Position
lv: Pozīcija

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Radio Buttons
lv: Radio pogas

en: Layers
lv: Slāņi
