OpenLayers Plus (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Value
no: Verdi

en: Fields
no: Felt

en: Position
no: Posisjon

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre
