OpenLayers Plus (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Points
pt: Pontos

en: Fields
pt: Campos

en: Position
pt: Posição

en: Fill opacity
pt: Opacidade do preenchimento

en: Top left
pt: Esquerda em cima

en: Top right
pt: Direita em cima

en: Bottom right
pt: Direita embaixo

en: Bottom left
pt: Esquerda embaixo

en: Radius
pt: Raio

en: Radio Buttons
pt: Botões de rádio

en: Base layers
pt: Camadas base

en: Stroke width
pt: Largura do traço

en: Minimum values
pt: Valores mínimos

en: Maximum values
pt: Valores máximos

en: Number of distinct sizes
pt: Número de tamanhos distintos
