OpenLayers Plus (7.x-1.1-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Position
am: ቦታ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
