OpenLayers Plus (7.x-1.1-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Points
eu: Puntuak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Position
eu: Kokapena

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean
