OpenLayers Plus (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Points
fa: امتیازها

en: Fields
fa: فیلدها

en: Position
fa: موقعیت

en: Top left
fa: بالا چپ

en: Top right
fa: بالا راست

en: Bottom right
fa: پایین راست

en: Bottom left
fa: پایین چپ
