OpenLayers Plus (7.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Fields
fi: Kentät

en: Position
fi: Sijoitus

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut
