OpenLayers Plus (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Fields
hr: Polja

en: Position
hr: Pozicija

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo
