OpenLayers Plus (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Points
pl: Punkty

en: Fields
pl: Pola

en: Position
pl: Pozycja

en: Fill opacity
pl: Przeźroczystość wypełnienia

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Radius
pl: Promień

en: Radio Buttons
pl: Przyciski wyboru

en: Base layers
pl: Warstwa podstawowa

en: Layers
pl: Warstwy

en: CSS Prefix
pl: CSS prefix

en: CSS Suffix
pl: CSS sufiks

en: Position tooltip over feature displaying specific field
pl: Umieść podpowiedzi  nad elementem wyświetlającym określone pole

en: Field to Display
pl: Pole do wyświetlenia

en: Field from openlayers view to be displayed. (usually field_your_special_field)
pl: Pole z widoku openlayers, które ma zostać wyświetlone. (zazwyczaj field_your_special_field)
