OpenLayers Plus (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Fields
pt: Campos

en: Position
pt: Posição

en: Top left
pt: Superior esquerdo

en: Top right
pt: Superior direito

en: Bottom right
pt: Inferior direito

en: Bottom left
pt: Inferior esquerdo
