OpenLayers Plus (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Points
uk: Пунктів

en: Fields
uk: Поля

en: Position
uk: Позиція

en: Fill opacity
uk: Додати прозорість

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Radius
uk: Радіус

en: Radio Buttons
uk: Радіо кнопки

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Layers
uk: Шари

en: Stroke width
uk: Товщина штриха

en: Shading
uk: Відтінення
