OpenLayers Plus (7.x-2.0-beta6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: شرح

en: Points
fa: امتیازها

en: Fields
fa: فیلدها

en: Position
fa: موقعیت
