OpenLayers Plus (7.x-2.0-beta6) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ
