OpenLayers Plus (7.x-2.0-beta6) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Value
hi: मान

en: Description
hi: उल्लेख

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Position
hi: स्थान

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ
