OpenLayers Plus (7.x-2.0-beta6) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Fields
is: Svæði

en: Position
is: Staðsetning
