OpenLayers Plus (7.x-2.0-beta6) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Points
ja: ポイント

en: Fields
ja: フィールド

en: Position
ja: ポジション

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Checkboxes
ja: チェックボックス(複数)
