OpenLayers Plus (7.x-2.0-beta6) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Fields
ka: ველები

en: Position
ka: პოციზია
