OpenLayers Plus (7.x-2.0-beta6) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Points
lt: Taškai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Position
lt: Pozicija

en: Radius
lt: Spindulys

en: Checkboxes
lt: Langeliai
