OpenLayers Plus (7.x-2.0-beta6) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Points
oc: Punts

en: Fields
oc: Camps

en: Position
oc: Posicion

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar
