OpenLayers Plus (7.x-2.0-beta6) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Position
ps: ځاى

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ
