OpenLayers Plus (7.x-2.0-beta6) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Points
sk: body

en: Fields
sk: Polia

en: Position
sk: Pozícia

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Radius
sk: Polomer

en: Radio Buttons
sk: Prepínacie tlačidlá
