OpenLayers Plus (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Value
es: Valor

en: Points
es: Puntos

en: Fields
es: Campos

en: Position
es: Posición

en: Fill opacity
es: Opacidad del relleno

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Top right
es: Superior derecha

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: Radius
es: Radio

en: Radio Buttons
es: Botones de opción

en: Checkboxes
es: Casillas de selección

en: Base layers
es: Capas base

en: Layers
es: Capas

en: Stroke width
es: Grosor del trazo
