OpenLayers Plus (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Value
he: ערך

en: Points
he: נקודות

en: Fields
he: שדות

en: Position
he: מיקום

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Radius
he: רדיוס

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Layers
he: שכבות
