OpenLayers Plus (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Points
ro: Puncte

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Position
ro: Poziție

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos
