OpenLayers Plus (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Position
ta: இடம்

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது
