OpenLayers Plus (7.x-2.0-beta6) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: Value
de: Wert

en: Description
de: Beschreibung

en: Points
de: Punkte

en: Fields
de: Felder

en: Fill opacity
de: Deckkraft

en: Top left
de: Oben links

en: Top right
de: Oben rechts

en: Bottom right
de: Unten rechts

en: Bottom left
de: Unten links

en: Radio Buttons
de: Optionsfelder

en: Checkboxes
de: Kontrollkästchen

en: Layers
de: Ebenen
