OpenLayers Plus (7.x-2.0-beta6) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Value
id: Nilai

en: Description
id: Deskripsi

en: Fields
id: Bidang isian

en: Position
id: Posisi

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah
