OpenLayers Plus (7.x-2.0-beta6) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Value
it: Valore

en: Description
it: Descrizione

en: Fields
it: Campi

en: Position
it: Posizione

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Top right
it: In alto a destra

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Bottom left
it: In basso a sinistra
