OpenLayers Plus (7.x-2.0-beta6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Radius
th: รัศมี
