OpenLayers Plus (7.x-3.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Value
da: Værdi

en: Points
da: Point

en: Fields
da: Felter

en: Position
da: Placering

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Radio Buttons
da: Radioknapper

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter
